Oferta ślubna

Witaj! Jeśli w tym wyjątkowym dniu pragniesz wyglądać pięknie i elegancko, a jednocześnie czuć się naturalnie i komfortowo, zapraszam Cię do rezerwacji terminu na makijaż i/lub fryzurę.

Pakiet makijaż + fryzura z dojazdem to idealne rozwiązanie. Wiem doskonale, jaki to komfort i spokój, gdy zajmę się całym Twoim look’iem i to w miejscu, które dla Ciebie będzie najbardziej komfortowe. To genialne rozwiązanie w dniu Twego ślubu! 🙂

Chcesz zarezerwować termin usługi? Koniecznie najpierw przeczytaj Regulamin zapisów A następnie skontaktuj się ze mną w celu umówienia usługi ślubnej oraz próbnej ślubnej.
Uwaga! Nie wykonuję makijaży oraz fryzur bez próby.

Uwaga! 1. W przypadku usług ślubnych dojazd poza miasto Poznań do 50km przy obowiązującym cenniku możliwy jest przy rezerwacji minimum 3 wybranych usług. Jeśli zamawiasz mniej niż 3 usługi, doliczam za dojazd dodatkową kwotę: 2 usługi – doliczam 250zł, 1 usługa – doliczam 350zł

2. W przypadku usług ślubnych dojazd poza miasto Poznań powyżej 50km przy obowiązującym cenniku możliwy jest przy rezerwacji minimum 4 wybranych usług. Jeśli zamawiasz mniej niż 4 usługi, doliczam za dojazd dodatkową kwotę: 3 usługi – doliczam 250zł, 2 usługi – doliczam 350zł, 1 usługa – doliczam 450zł.

WAŻNE. Jak odpowiednio przygotować swoją skórę do makijażu?

  1. Pamiętaj, że na makijaż przychodzimy z uprzednio oczyszczoną skórą twarzy, szyi i dekoltu. Zwróć szczególną uwagę na dokładny demakijaż rzęs.
  2. Nawilżona i oczyszczona skóra, to niezbędny fundament pięknego makijażu 🙂

Najlepiej dzień lub 2 dni przed umówionym makijażem wykonaj peeling (rekomenduję enzymatyczny, który warto tak naprawdę wykonywać 1 x tyg. jako pielęgnacyjna rutyna) oraz nałóż maseczkę. Rodzaj maseczki wybierz, wg. potrzeb Twojej skóry: nawilżającą, regenerującą, odżywczą, oczyszczającą).

W dniu makijażowej usługi umyj twarz i nałóż niewielką ilość swojego kremu nawilżającego. Nie wykonuj w tym dniu już żadnych peelingów ani maseczek.

  1. Możesz też wcześniej skorzystać z profesjonalnych zabiegów na skórę w sprawdzonym salonie kosmetycznym. To zawsze zaprocentuje w postaci jeszcze piękniejszego makijażu.
  2. Na makijaż przychodzimy w bluzce z większym dekoltem, na ramiączkach, względnie w rozpinanej na guziki czy zamek. Tym samym nie uszkodzisz makijażu czy fryzury, gdy będziesz się przebierać. Taki ubiór będzie wskazany, gdy potrzebujesz makijażu dekoltu, czy ramion.
  3. Do każdego makijażu sztuczne kępki rzęs są gratis! 🙂

Pragnę, by każda kobieta, która wychodzi spod moich pędzli, czuła się najpiękniejsza, taka jaka jest. Bo naturalne piękno jest najcenniejsze! Wykonując makijaż kieruję się zasadą: zachować naturalne piękno, wydobyć i podkreślić indywidualne atuty urody, przy jednoczesnym zakryciu ewentualnych niedoskonałości. To podstawa sukcesu profesjonalnego wizażysty. A sukces wizażysty mierzy się szczęściem jego klientki/klienta 🙂

WAŻNE. Jak przygotować włosy do wykonania fryzury?

  1. Na fryzurę przychodzimy po wcześniejszym przygotowaniu włosów. Włosy powinny być czyste i porządnie wysuszone!! Jest to bardzo ważne, by zapewnić Twojej fryzurze trwałość.
    Umyj włosy wieczorem, przed dniem usługi, 2 razy, bez odżywki (jeśli odżywka jest niezbędna, użyj niewielką ilość tylko na końcówki). Jeśli Twoje włosy bardzo szybko się przetłuszczają, umyj je rano, w dniu usługi, minimum 2-3h przed usługą czesania (dzięki temu wilgoć z wnętrza włosa zdąży odparować. Samo suszenie suszarką to za mało, żeby włosy były naprawdę porządnie suche)
  2. Do wykonywania fryzury warto ubrać bluzkę z większym dekoltem, na ramiączkach, względnie w rozpinanej na guziki czy zamek. Tym samym nie uszkodzisz makijażu czy fryzury, gdy będziesz się przebierać.
  3. Do każdej fryzury wsuwki, gumki, wypełniacze potrzebne do utworzenia fryzury są w cenie fryzury i są zapewnione przeze mnie. Nie musisz ich wcześniej kupować 😉